Střecha Speciál

Perfektní servis v pohodě a s úsměvem

Střešní taška v rukou pokrývače.

Jsme STŘECHA SPECIÁL - společnost, která propojuje profíky na trhu střešních materiálů. Na českém trhu úspěšně působíme už devátým rokem a svou činností napomáháme ke kultivaci oboru střech. Jako čtyři nejvýznamnější společnosti se specializací na prodej střešních materiálů – Coleman S.I., DACHDECKER, PRVNÍ CHODSKÁ a STAV-INVEST, jsme spojily své síly, abychom vám nabídli ještě víc.

Sjednocuje nás společná filozofie, kterou je podpora růstu kvality střech. Dobrým vysvětlováním a vhodnou argumentací se snažíme ovlivňovat to, jakou střechu si zákazník koupí. Máme nejlepší nabídku služeb souvisejících se střechami. Jsme v tom špička na českém trhu.

Jako STŘECHA SPECIÁL představujeme největší síť specializovaných prodejců střešních krytin a pokrýváme všechny kraje České republiky. Celkem se jedná o 42 prodejen, ve kterých je připraveno splnit každé přání vás našich zákazníků více než 300 specialistů. Ale pozor, nejsou to „jen“ prodejci. Jsou to opravdoví odborníci! Pomůžeme s řešením problémů a doporučíme nejvhodnější materiály i technologie.

Konstrukce střechy je složitá a je v ní mnoho záludností. Těm je nutno se vyhnout. Jen správně navržená a postavená střecha bude bez problémů sloužit desítky let. Právě tento fakt je důvodem k tomu, abyste otázku střechy řešili s opravdovým odborníkem na tuto konstrukci. Vždyť s bolavým zubem taky nejdete za všeobecným lékařem. Ani si nenecháváte spravit vadný kohoutek od elektrikáře, že? Proto se v případě střech obracejte na specialisty – na nás – na STŘECHU SPECIÁL.

Společnost STŘECHA SPECIÁL ale znamená mnohem víc než jen materiály a odborné technické poradenství. Spolehnout se můžete také na náš servis a služby. Spočítáme vám spotřebu materiálu, provedeme nezávaznou kalkulaci a dopravíme zboží na stavbu. Amatérům doporučíme realizační firmu, profesionálům zase poskytneme vybavené klempířské dílny a profesionální nářadí si zapůjčí v půjčovnách STŘECHY SPECIÁL. Toho, co děláme pro spokojenost našich zákazníků je zkrátka mnoho.

A co potěší nás? Když vás spolupráce s námi bude těšit. Vždyť to nejhlavnější, co u nás vždy najdete, je perfektní servis, pohoda a dobrá nálada. 

Jsme specialisté a jsme tu proto, abychom každému pomohli najít tu nejlepší střechu a byli pevnou oporou řemeslníkům na střechách!

Členové STŘECHA SPECIÁL

Logo Coleman

Coleman S.I.

Coleman je s 9 obchodními centry největší specializovaný prodejce střech na Moravě. Nabízí kvalitní střechy od projektu až po realizaci.

Logo Dachdecker

DACHDECKER

DACHDECKER, se svými devíti pobočkami, patří od roku 1991 k nejvýznamnějším dodavatelům střešních materiálů a fasád v České republice.

Logo První Chodská

PRVNÍ CHODSKÁ

PRVNÍ CHODSKÁ je síť specializovaných prodejen střešních materiálů. Společnost je ryze českou firmou, s více jak třicetiletou tradicí a pyšní se celkem 20 pobočkami po celé České republice.

Logo Stavinvest

STAV-INVEST

Nabízíme kompletní sortiment pro šikmé i ploché střechy. Jsme největší prodejce v Praze a okolí s více než třicetiletou tradicí. Široký sortiment skladem, odborné poradenství, klempířské dílny.