slider

Svěřte svou střechu specialistům
  Garance kvality
Kvalita prověřená zkušenostmi
Zkušenosti za skvělou cenu…

… to je STŘECHA SPECIÁL

 

 

(zde možnost filtrovat jednotlivé modely tašek dle tvaru, barvy a dalších  kritérií)

V čem spočívají výhody glazovaných tašek?

Výhody engobovaných a glazovaných tašek tkví hlavně v tom, že u nich nedochází k zanášení nečistotami jako například u tašek s drsnějším povrchem nebo různými výběžky.

U těchto tašek jsme navíc schopni na vyžádání zákazníka vyrobit i mnoho jiných barev, než jen klasickou červenou. Díky tomu, že sklovitá směs není jako u jiných materiálů natřena, ale vpálena přímo do povrchu tašky, se barva nesmyjí, tzv. neoprší.

Kromě estetického dojmu z elegantní střechy získáte ochranu vůči UV záření, kyselým dešťům nebo krupobití.

Pálené tašky jsou dostupné ve standardní barvě režné. Engoby dodáváme v následujících barvách: červená, měděná, hnědá, tmavě hnědá, černá. Glazury potom nabízíme v těchto barvách: amadeus červená a černá, kaštanově hnědá a břidlicově černá. Na zakázku si ale můžete objednat prakticky jakoukoliv barvu.

 

Výhody Tondach

Komplexní řešení pro nové stavby a rekonstrukce.

TONDACH jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby tak pro rekonstrukci.

Navíc vyrábí a dodává komplexní střešní systém včetně potřebných doplňků.

Kromě výroby pálených střešních tašek se TONDACH specializuje také na výrobu keramických střešních doplňků a pálených cihel Keratherm v provedení P+D i B (broušené).

Široká nábídka

Svým zákazníkům TONDACH nabízí velký výběr z vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v rozličných povrchových úpravách a mnoha barevných variantách.

Kromě výroby pálených střešních tašek se TONDACH specializuje také na výrobu a dodávku keramických i nekeramických střešních doplňků a pálených cihel Keratherm v provedení P+D i B (broušené).

Kvalita

Životnost pálených tašek dokázaná studiemi a dochovanými střešními taškami činí až 100 let.

Pod přísným dohledem odborníků probíhá celý výrobní postup od těžby hlíny po expedici.

Společnost TONDACH si je vědoma výjimečné kvality svých výrobků, a proto poskytuje nejdelší záruku na základní střešní tašky vyráběné v ČR, a to 33 let.

Úspora a jednoduchost

Pálené střešní tašky TONDACH můžete získat se speciální slevou pro Váš objekt.
Jednoduchost pokládky ocení především ti, kteří budou tašky na střechu pokládat. Posuvné střešní tašky totiž dovolují zachovat původní laťování, což šetří váš čas i peníze.

Služby

Největší výrobce střešních tašek v České republice nabízí ke svému sortimentu i nadstandardní služby.

Snažíme se vyhovět všem svým zákazníkům od pomoci s výběrem, zaměření střech, dodání katalogů s přehledem prodejců a pokrývačů, až po dopravu zboží nebo nejdelší záruku v tomto oboru.

Ekologie

Nesporným přínosem pálených střešních tašek je také jejich šetrnost k životnímu prostředí.

Pálená střešní krytina, jako čistě přírodní produkt, nemá negativní vliv na životní prostředí. Po skončení její životnosti ji lze snadno recyklovat.