slider

Svěřte svou střechu specialistům
  Garance kvality
Kvalita prověřená zkušenostmi
Zkušenosti za skvělou cenu…

… to je STŘECHA SPECIÁL

Kvalita, která odolává času, a navíc skvěle vypadá

 

Střechy od společnosti Ruukki odpovídají skandinávské kvalitě. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete postavit nový dům nebo renovovat starý, naše široká nabídka střech zajistí, že si vždy vyberete tu správnou střechu k vašemu domu. A pokud ke své objednávce přidáte ještě okapový systém a střešní bezpečnostní prvky, získáte balíček, který bude do posledního detailu funkční a současně stylový. Díky tomu je střešní krytina Ruukki nejjednodušší a bezproblémovou volbou každého stavitele.

Naše střechy jsou navrženy do náročných klimatických podmínek a dlouhá léta odolají i skutečně náročným a proměnlivým podmínkám – vysokým letním teplotám, podzimním dešťům i ledové zimě. Jestliže se rozhodnete pro značku Ruukki, získáte překrásnou střechu, která vydrží dlouhé roky.

10 důvodů, proč Ruukki:

 

RUUKKI CLASSIC

Ruukki Classic je špičková ocelová střecha s nevšedním vzhledem. Její profil připomíná tradiční falcované krytiny, ale současně je moderní a stylový. Hodí se do celé řady architektonických stylů a je skvělou volbou pro střechy s malým úhlem sklonu. Jestliže hledáte nadčasovou a dlouhotrvající krásu bez viditelných montážních šroubů, vyberte si Ruukki Classic. Je odolná a snadno se montuje a udržuje. Ruukki Classic je dostupná ve třech modelech – které se liší dobou záruky dle typu povrchové úpravy.

Classic přichází ve třech variantách.
Classic Ruukki 50 plus má technickou záruku 50 let a záruka na barevnou stálost činí 20 let.
Classic Ruukki 40 má technickou záruku 40 let a záruka na barevnou stálost činí 15 let.
Classic Ruukki 30 má technickou záruku 30 let a záruka na barevnou stálost činí 10 let.

RUUKKI ADAMANTE

Ruukki Adamante je nový působivý střešní profil pro náročnější majitele domů, kteří preferují odlišný styl a výjimečný design. Když uvažujete o originálním a nápaditém domě, dovolte Ruukki Adamante ukázat se v plné kráse.

Jednoduchý nákup, jednoduchá montáž, jednoduše ji chcete mít. Stejně jako všechny lehké ocelové střešní krytiny Ruukki, Adamante je navržená tak, aby majitelům domů zjednodušila a zpříjemnila život.

U Adamante Ruukki 50 plus poskytujeme technickou záruku 50 let a záruku na barevnou stálost 20 let. U Adamante Ruukki 40 poskytujeme technickou záruku 40 let a záruku na barevnou stálost 15 let. U Adamante Ruukki 30 poskytujeme technickou záruku 30 let a záruku na barevnou stálost 10 let.

Snímek obrazovky 2017-01-07 v 18.28.09

RUUKKI MONTERREY

Ruukki Monterrey je perfektní volbou pro širokou škálu typů krajiny a domů. Právě proto je nejoblíbenějším z našich modelů. Díky nižšímu profilu dodá krytina Monterrey vaší střeše uklidňující vzhled.

Monterrey je dostupná rovněž v provedení FEB – Front Edge Bending – nový patentovaný způsob ohnutí přední (okapové) hrany střešní krytiny. Nejenže vizuálně zkrášluje vzhled krytiny, ale přispívá také k větší ochraně spodní části přední hrany krytiny před vlivy počasí. Možno objednat k povrchovým úpravám Ruukki 40 a Ruukki 30.

Monterrey Ruukki 50 plus má technickou záruku 50 let a záruku na barevnou stálost 20 let.
Monterrey Ruukki 40 má technickou záruku 40 let a záruku na barevnou stálost 15 let.
Monterrey Ruukki 30 má technickou záruku 30 let a záruku na barevnou stálost 10 let.

RUUKKI FINNERA

Inovativní design krytiny Finnera přidá vaší ocelové střeše nejen na kráse,ale také na odolnosti a praktičnosti. Revoluční ohyb přední hrany maximalizuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a vytváří úžasně celistvý povrch střechy, i když se jedná o modulární střešní systém, tzn. že střecha je složena z maloform.tových šablon.

Získáte vysokou kvalitu v kompletním, standardizovaném balení připraveném na skladě, které maximálně usnadní celý proces pokládky střechy.

U střechy Finnera poskytujeme technickou záruku 40 let a záruku na barevnou stálost 15 let. Tyto střechy jsou vyráběny v třídě záruky Ruukki 40.

Snímek obrazovky 2017-01-07 v 18.30.39

RUUKKI DECORREY GRAND

S touto krytinou můžete získat originální střechu Ruukki za výhodnou cenu. Nová Decorrey Grand je odolná, snadno se udržuje a také její instalace je jednoduchá.

Její nízký profil jí dodává nový a stylový vzhled. Díky své cenové dostupnosti se perfektně hodí také k renovaci staveb.

U střechy Decorrey v třídě kvality Ruukki 40 poskytujeme technickou záruku 40 let a záruku na barevnou stálost 15 let. U střechy Decorrey v třídě kvality Ruukki 30 poskytujeme technickou záruku 30 let a záruku na barevnou stálost 10 let.

Snímek obrazovky 2017-01-07 v 18.33.09

OKAPOVÝ SYSTÉM

Okapový systém Ruukki se velmi dobře hodí jak pro rodinné domy a rekreační objekty, tak pro velké komerční, zemědělské a průmyslové stavby.

Vysoce kvalitní materiály garantují přesnost jednotlivých dílů, kr.sný vzhled a maximalizují životnost okapu.

Stejně tak široký výběr barev a standardních i nestandardních okapových prvků zajišťuje, že pro každou střechu jsme schopni dodat perfektní okapový systém.

Okapový systém je dostupný v rozměru 150, nebo 125 mm a rovněž v hranaté variantě (125mm). Na okapový systém je poskytována záruka 20let.

Snímek obrazovky 2017-01-07 v 18.31.39