slider

Svěřte svou střechu specialistům
  Garance kvality
Kvalita prověřená zkušenostmi
Zkušenosti za skvělou cenu…

… to je STŘECHA SPECIÁL

Asfaltové pásy

lindab
Sika – Sika patří k předním výrobcům a dodavatelům široké škály produktů a systémů pro stavebnictví a průmyslových lepidel na českém trhu. Současnou pozici společnosti nejlépe vystihuje růst výkonů, narůstající počet zaměstnanců, široký sortiment řešení a rozšíření výrobních kapacit.

Plechové krytiny a okapy

lindab
Lindab – Lindab je švédská značka vysoce kvalitních střešních krytin z ocelového a hliníkového plechu, vyvíjených špičkovými švédskými odborníky a designéry. Kvalita, funkčnost a design jsou důležitými parametry střech Lindab. Lindab jsou střechy se seriózní zárukou. Střechy, kterým můžete věřit.

lindab
Ruukki – Společnost Ruukki se zabývá vývojem a výrobou ocelových střech již od 60. let 20. století. V ČR začínala pod značkou Rannila a nejstarší střechy mají za sebou již více než 25 let nepřetržité „služby“.

lindab
Satjam – SATJAM je přední český výrobce dodávající lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy a kompletní příslušenství střech. Střešní krytiny a okapový systém Niagara jsou z hliníku, v nabídce má SATJAM i krytiny z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu s kvalitní povrchovou úpravou. Na hliníkové výrobky se vztahuje garance SATJAM záruka Plus!

lindab
Střechy COMAX – STŘECHY COMAX® - zkušený český výrobce moderních plechových krytin s vlastní lakovací linkou, jedinou v České republice, a s důrazem na kvalitu ochranného lakování – až 600 barevných odstínů. U prémiových produktů garantujeme životnost 65 let.

Příslušenství ke střechám

lindab
Dörken – Dörken si svým sloganem „DELTA chrání hodnoty“ stojí za vzájemnou provázaností systémových řešení DELTA®, ať již u fólií pro šikmé střechy či fasády, nebo drenáží a hydroizolací pro spodní stavbu, tak i u obsáhlé palety systémových doplňků. Vždy padnoucí řešení pro všechny požadavky – od sklepa po střechu, z plochy až po detail.

lindab
HPi – Společnost HPI-CZ spol. s r.o. patří sortimentem a poskytovanými službami k lídrům na trhu v oblasti dodávek stavebního příslušenství. Nabízí doplňky pro všechny druhy střešních krytin, zateplování budov, omítky, terasy, ploché střechy a mnoho dalšího. Na českém trhu společnost působí od roku 1995, o rok později svou činnost rozšířila i na Slovensko.

lindab
HPM TEC – HPM TEC nabízí spojovací materiál určený především pro profesionály. Tento materiál vysoké kvality je vyráběn jak výrobci ze zemí EU, tak výrobci z třetích zemí, kteří prošli náročným výběrovým řízením. Všichni výrobci jsou držiteli ISO 9001 a tito výrobci, naši dodavatelé, musí garantovat kvalitu svých produktů. Tato kvalita je průběžně ověřována v naší zkušebně.

lindab
Paslode – Přední výrobce upevňovacích a vrtacích systémů do dřeva, oceli a betonových aplikací

lindab
TOPWET – Společnost TOPWET® nabízí kompletní sortiment výrobků pro systémové odvodnění plochých střech, ochranné systémy proti pádu osob TOPSAFE® a řadu dalších doplňků. Standardem je vysoká kvalita produktů a rychlost dodání – do dvou dnů od obdržení objednávky. Kvalitu výrobků neustále zlepšujeme a posouváme vpřed.

Stavební hmoty a chemie

lindab
Den Braven – Den Braven je ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky stavební chemie. Jsou všeobecně uznávané především pro svoji spolehlivost. Na prvním místě je pro nás kromě kvality také rychlost zpracování objednávky, kontrola zboží a expedice. Díky těmto vlastnostem jsme jedničkou na trhu.

Střešní krytiny

lindab
Bramac – BRAMAC je předním českým výrobcem a dodavatelem střešních krytin a doplňků. Je součástí silné nadnárodní skupiny BMI Group, která je evropským lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací.

lindab
Tondach – TONDACH je největším výrobcem pálených skládaných krytin a zároveň pálených cihel v ČR. Současně je jedničkou v oboru pálených materiálů v EU. Výroba pálených/keramických střešních tašek probíhá ve 2 výrobních závodech v České republice. Prodejem tašek Tondach podporujete domácího výrobce (95 % prodeje je vyrobeno v ČR).

Střešní okna a světlíky

lindab
Velux – Proč střešní okna VELUX? Výzkumné a vývojové týmy VELUX neustále pracují na tom, aby střešní okna byla co nejdokonalejší. S využitím nejnovějších technologií postupně vylepšují všechny parametry oken – užitné vlastnosti, snadnost montáže, komfort obsluhy i elegantní vzhled.

Zateplení

lindab
Knauf Insulation – Knauf Insulation je výrobcem a dodavatelem minerální izolace a produktů pro komplexní řešení ve snižování energetické náročnosti bytových a nebytových prostor. Skelné minerální izolace vyrábíme jedinečnou technologií ECOSE, díky čemuž námi vyráběné izolanty neobsahují formaldehyd, fenoly ani akryly.

lindab
Puren – Puren GmbH je rodinná firma s více než 52letou tradicí kvalitního německého výrobce tvrdého polyuretanu. V SRN má čtyři výrobní závody. Dceřiná firma puren s.r.o. se sídlem a sklady v Jihlavě zajišťuje prodej a servis pro ČR a SR. Dodává produkty nejvyšší kvality puren® PIR pro průmysl i pro stavebnictví – pro šikmé střechy, ploché střechy, podlahy, stropy a fasády.