Kategorie Střešní dopňky / nářadí

TOPWET

Společnost TOPWET® nabízí kompletní sortiment výrobků pro systémové odvodnění plochých střech, ochranné systémy proti pádu osob TOPSAFE® a řadu dalších doplňků. Standardem je vysoká kvalita produktů a rychlost dodání – do dvou dnů od obdržení objednávky. Kvalitu výrobků neustále zlepšujeme a posouváme vpřed.

více...

Paslode

Přední výrobce upevňovacích a vrtacích systémů do dřeva, oceli a betonových aplikací

více...

HPM TEC

HPM TEC nabízí spojovací materiál určený především pro profesionály. Tento materiál vysoké kvality je vyráběn jak výrobci ze zemí EU, tak výrobci z třetích zemí, kteří prošli náročným výběrovým řízením. Všichni výrobci jsou držiteli ISO 9001 a tito výrobci, naši dodavatelé, musí garantovat kvalitu svých produktů. Tato kvalita je průběžně ověřována v naší zkušebně.

více...

HPi

hpi

Společnost HPI-CZ spol. s r.o. patří sortimentem a poskytovanými službami k lídrům na trhu v oblasti dodávek stavebního příslušenství. Nabízí doplňky pro všechny druhy střešních krytin, zateplování budov, omítky, terasy, ploché střechy a mnoho dalšího. Na českém trhu společnost působí od roku 1995, o rok později svou činnost rozšířila i na Slovensko.

více...

Den Braven

Den Braven je ryze česká firma, která vyrábí a prodává značkové výrobky stavební chemie. Jsou všeobecně uznávané především pro svoji spolehlivost. Na prvním místě je pro nás kromě kvality také rychlost zpracování objednávky, kontrola zboží a expedice. Díky těmto vlastnostem jsme jedničkou na trhu.

více...