Kategorie Šikmé střechy

Satjam

SATJAM je přední český výrobce dodávající lehké střešní krytiny, okapy, trapézové plechy a kompletní příslušenství střech. Střešní krytiny a okapový systém Niagara jsou z hliníku, v nabídce má SATJAM i krytiny z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu s kvalitní povrchovou úpravou. Na hliníkové výrobky se vztahuje garance SATJAM záruka Plus!

více...

Tondach

TONDACH je největším výrobcem pálených skládaných krytin a zároveň pálených cihel v ČR.
Současně je jedničkou v oboru pálených materiálů v EU. Výroba pálených/keramických střešních tašek probíhá ve 2 výrobních závodech v České republice. Prodejem tašek Tondach podporujete domácího výrobce (95 % prodeje je vyrobeno v ČR).

více...

Střechy COMAX

STŘECHY COMAX® – zkušený český výrobce moderních plechových krytin s vlastní lakovací linkou, jedinou v České republice, a s důrazem na kvalitu ochranného lakování – až 600 barevných odstínů. U prémiových produktů garantujeme životnost 65 let.

více...

Ruukki

Společnost Ruukki se zabývá vývojem a výrobou ocelových střech již od 60. let 20. století. V ČR začínala pod značkou Rannila a nejstarší střechy mají za sebou již více než 25 let nepřetržité „služby“.

více...

Lindab

Lindab je švédská značka vysoce kvalitních střešních krytin z ocelového a hliníkového plechu, vyvíjených špičkovými švédskými odborníky a designéry. Kvalita, funkčnost a design jsou důležitými parametry střech Lindab. Lindab jsou střechy se seriózní zárukou. Střechy, kterým můžete věřit.

více...

Bramac

BRAMAC je předním českým výrobcem a dodavatelem střešních krytin a doplňků. Je součástí
silné nadnárodní skupiny BMI Group, která je evropským lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací.

více...