Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /web/htdocs4/strecha_specialcz/home/www/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 673
Izolace « Kategorie « STŘECHA SPECIÁL

Kategorie Izolace

Knauf Insulation

Knauf Insulation je výrobcem a dodavatelem minerální izolace a produktů pro komplexní řešení ve snižování energetické náročnosti bytových a nebytových prostor. Skelné minerální izolace vyrábíme jedinečnou technologií ECOSE, díky čemuž námi vyráběné izolanty neobsahují formaldehyd, fenoly ani akryly.

více...

Puren

Puren GmbH je rodinná firma s více než 52letou tradicí kvalitního německého výrobce tvrdého polyuretanu. V SRN má čtyři výrobní závody. Dceřiná firma puren s.r.o. se sídlem a sklady v Jihlavě zajišťuje prodej a servis pro ČR a SR. Dodává produkty nejvyšší kvality puren® PIR pro průmysl i pro stavebnictví – pro šikmé střechy, ploché střechy, podlahy, stropy a fasády.

více...

Dörken

Dörken si svým sloganem „DELTA chrání hodnoty“ stojí za vzájemnou provázaností systémových řešení DELTA®, ať již u fólií pro šikmé střechy či fasády, nebo drenáží a hydroizolací pro spodní stavbu, tak i u obsáhlé palety systémových doplňků. Vždy padnoucí řešení pro všechny požadavky – od sklepa po střechu, z plochy až po detail.

více...