slider

Svěřte svou střechu specialistům
  Garance kvality
Kvalita prověřená zkušenostmi
Zkušenosti za skvělou cenu…

… to je STŘECHA SPECIÁL

HPMTEC

HPM TEC

Firma HPM TEC, s.r.o. byla založena dne 1.9.1998 a od svého založení působí v oblasti obchodu a služeb. Zabýv. se prodejem spojovacího materiálu a službami v oblasti strojírenství. Svým současným i budoucím zákazníkům společnost nabízí garantovanou jakost prodeje a poskytovaných služeb. Proto společnost zavedla v prosinci 2000 systém jakosti dle normy ISO 9001, který se udržuje a nadále rozvíjí.

Motto společnosti:
„Rozvoj a prosperita naší společnosti závisí na spokojených zákaznících, kteří budou mít jistotu o stabilitě požadované kvality i o schopnosti rychlé reakce na jejich požadavky.“

RAPI-TEC

RAPI-TEC® 2020

Vruty RAPI-TEC® 2020 je nová řada Hi-tech vrutů s nejlepšími vlastnostmi a uživatelským komfortem. Velmi ostrá špička zajistí velmi rychlé zakousnutí vrutu do materiálu. Zářez ve špičce redukuje množství zvednutých vláken při rychlém zakousnutí vrutu. Dvouchodý závit dává vrutům mnohem vyšší rychlost zašroubování, což přináší velkou úsporu pracovního času. Hluboká drážka pro bit usnadňuje a urychluje bezpečnou práci. Hlava se zcela speciální geometrií umožňuje extra čisté zapuštění hlavy do materiálu při současném silném přitažení připojovaného dílu. Dvojnásobná vrstva zinku zvyšuje odolnost proti korozi. Speciální kluzný povlak snižuje odpor proti zašroubování a umožní použití bez předvrtání do všeho konstrukčního řeziva, OSB a MDF desek, dřevotřísek, překližek a dalších.

Přednosti vrutu

Popis vrutu

 

RAPI-TEC

RAPI-TEC® SK

Stavební vruty RAPI-TEC® SK jsou uživatelsky komfortní variantou stavebních vrutů s vysokými užitnými vlastnostmi a nejvyšší svěrnou silou ve spoji. Hluboká drážka pro bit usnadňuje a urychluje bezpečnou práci. Talířová hlava vrutu s vylisovanou podložkou zvyšuje nosnou sílu vrutu. Velmi ostrá špička zajistí rychlé zakousnutí vrutu do materiálu. Dvojnásobná vrstva zinku zvyšuje odolnost proti korozi. Speciální kluzný povlak snižuje odpor proti zašroubování a umožní použití bez předvrtání do všeho konstrukčního řeziva, OSB desek a dalších.


Přednosti vrutu

Popis vrutu

RAPI-TEC

 

RAPI-TEC® SK PLUS

Vruty RAPI-TEC® SK PLUS představují novou generaci vrutů, která přináší ve srovnání s běžnými vruty uživatelský komfort a lepší užitné vlastnosti. Hluboká drážka pro bit usnadňuje a urychluje bezpečnou práci. Talířová hlava vrutu s vylisovanou podložkou zvyšuje sílu přitažení připojovaného dílu. Velmi ostrá špička zajistí rychlé zakousnutí vrutu do materiálu. Zářez ve špičce redukuje množství zvednutých vláken při rychlém zakousnutí vrutu. Dvouchodý závit dává vrutům mnohem vyšší rychlost zašroubování, což přináší velkou úsporu pracovního času. Dvojnásobná vrstva zinku zvyšuje odolnost proti korozi. Speciální kluzný povlak snižuje odpor proti zašroubování a umožní použití bez předvrtání do všeho konstrukčního řeziva, OSB a MDF desek, dřevotřísek, překližek a dalších.

Přednosti vrutu

Popis vrutu

RAPI-TEC

 

RAPI-TEC® SK TOPTHERM

Stavební vruty RAPI-TEC® SK TOPTHERM jsou uživatelsky komfortní variantou stavebních vrutů se speciální povrchovou úpravou. Jsou ideální pro jednoduchou montáž nadkrokevní izolace. Vhodné pro izolační materiály s pevností v tlaku větší než 0,05N/mm2 a pro tloušťky izolací až 260 mm. Povrchová úprava zajišťuje výbornou korozní odolnost v průmyslových oblastech. Speciální kluzný povlak snižuje odpor proti zašroubování a umožní použití bez předvrtání do všeho konstrukčního řeziva, OSB desek a dalších.

Rapi-Tec SK Toptherm

Přednosti vrutu

Popis vrutu