slider

Svěřte svou střechu specialistům
  Garance kvality
Kvalita prověřená zkušenostmi
Zkušenosti za skvělou cenu…

… to je STŘECHA SPECIÁL

BETONOVÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC

Betonové střešní tašky Bramac jsou  vyráběny z přírodních surovin a jsou plně recyklovatelné. Charakteristická je vysoká pevnost, která se v průběhu let zvyšuje. Pokládka je díky posuvnosti velmi snadná. 11 modelů nabízí širokou paletu barev a čtyři povrchové úpravy.

 

Vlastnosti:

PŘÍSTLUŠENSTVÍ BRAMAC

Bramac disponuje širokou nabídkou střešního příslušenství sladěného ve formě, funkci a barvě se střešní krytinou, která zahrnuje betonové a keramické střešní tašky, nadkrokevní tepelnou izolaci, solární kolektory, ozdobné prvky hřebene, pochozí  prvky a podob

Bramac nabízí nejen betonové a keramické střešní tašky, ale také  širokou škálu střešního příslušenství, které je sladěno  ve formě, funkci a barvě se střešní  krytinou. Nabídku doplňují solární kolektory integrované do krytiny, nadkrokevní  tepelná izolace, okapový systém Stabicor.

Výsledkem je plně funkční  inteligentní střešní systém, který nalezne řešení pro každou střechu.

 

BETONOVÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC nabízí 11 modelů nabízí širokou paletu barev  a čtyři povrchové úpravy.

1. Povrchová úprava PROTECTOR

Povrchová úprava PROTECTOR Protector zajišťuje odolnost proti oděru, barevnou stálost i lepší odolnost proti znečištění střechy.

2

2. Povrchová úprava PROTECTOR PLUS

Protector Plus reprezentuje vyspělou technologii výroby střešních tašek. Povrch tašky tvoří vrstva vysoce probarveného velmi jemného betonu, která je opatřena dalšími nástřiky. Výsledkem je velmi hladký povrch, který zvyšuje odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí. Další výhodou je zvýšená ochrana před usazováním nečistot a mechů a dlouhodobá barevná stabilita. CLASSIC PROTECTOR PLUS získal v roce 2017 ocenění Zlatá taška na veletrhu Střechy Praha.

3

3. Povrchová úprava  STAR

Technologie STAR  představuje nejnovější trend v technologii výroby střešních krytin. Na tělo tašky se  během výroby aplikuje vrstva jemnozrnného betonu, která zaplní všechny nerovnosti. Až na tento hladký povrch se nanese poslední barevná krycí vrstva s reflexní ochranou úpravou STAR. Do povrchu integrované pigmenty odrážejí sluneční záření a pomáhají udržet v létě podkrovních místnostech příjemné klima. Výrazně hladký povrch zvyšuje odolnost před usazováním nečistot, mechů a lišejníků. Povrchová vrstva zajišťuje dlouhodobou barevnou stálost. Další výhodou je zvýšená ochrana před extrémními vlivy počasí (návalové deště, krupobití).

4. BRAMAC COOL

Jedná se  o komplexní řešení střešního pláště, který zabraňuje přehřívání podkrovních místností v horkých letních dnech. Jeho jednotlivé složky zabraňují pronikání tepla, aniž by přitom ztrácely svou izolační schopnost. Tato střešní skladba v zimních měsících perfektně izoluje a v letním horku zajistí v podkrovním interiéru příjemné klima.

4

Skládá se ze tří produktů:

5

KERAMICKÉ STŘEŠNÍ TAŠKY BRAMAC

Keramické tašky Bramac  jsou  vyráběny z prvotřídních modelů ve výrobních závodech  v Německu  a 8 modelů nabízí širokou paletu barev a čtyři povrchové úpravy:

  • režnou
  • engobu
  • glazuru
  • glazuru TOP LINE