slider

Svěřte svou střechu specialistům
  Garance kvality
Kvalita prověřená zkušenostmi
Zkušenosti za skvělou cenu…

… to je Střecha speciál

Konference Střecha Speciál 2017: závěrečná zpráva

STŘECHA SPECIÁL je sdružení specializovaných prodejců především střešních krytin:

Cílem aktivit sdružení je dát Vám, našim zákazníkům, něco navíc… Loni jsme se zaměřili na produktová školení, letošní rok byl věnovaný konferencím, kde vystoupili odborníci z našeho oboru a v rámci svých přednášek s Vámi sdíleli zkušenosti, novinky, příp. pohled z „druhé strany“.

Konference probíhaly v období od 31. ledna do 15. března 2017 ve 14 různých městech po celé ČR a snahou bylo se zákazníkům co nejvíce přiblížit. Celkem se konferencí zúčastnilo 543 našich zákazníků, kteří probíraná témata hodnotili velice kladně. Na základě zpětné vazby, kterou jsme od zúčastněných zákazníků dostali, chceme nadále v tomto duchu pokračovat a naší snahou je se stále co nejvíce přiblížit Vašim potřebám a tématům, o která máte zájem.

Témata konference

Součástí těchto konferencí bylo i představení našeho společného věrnostního programu pro naše registrované zákazníky, kdy od 1. března do 30. listopadu 2017 zákazníci sbírají body za koupi prémiových produktů. Po dosažení cílových hranic si mohou vybrat ze široké škály praktického nářadí.

Toto celé by se samozřejmě neobešlo bez našich partnerů, kteří se na tom všem s námi podílejí: